Fumot Eco 2in1 50000 Puffs

15.25 14.49

Fumot Eco 2-in-1 50000 Puffs is een high-performance vape met een indrukwekkende 50.000 puffs, waardoor het een van de langst meegaande apparaten op de markt is. Uitgerust met een dual flavor systeem, stelt dit apparaat je in staat om twee verschillende smaken in één handige vape te genieten, wat zorgt voor variatie en maatwerk bij elke puff.

Gratis verzending bij aankoop van 9 of meer artikelen van hetzelfde merk ✨

10 te veel? Klik ✅ hier ✅ om vapes vanaf slechts 3 te bekijken!

Koop groot in & betaal minder — Geniet van tot wel 💰 40% 🔖 korting!

💸 Bespaar 5% — Betaal via een SEPA/SWIFT-bankoverschrijving

Een blik op onze groothandelsprijs

De hoeveelheid die je koopt De prijs per vape Je kunt besparen
1 - 19 14.49 5%
20 - 49 13.73 10%
50 - 99 12.96 15%
100 - 199 12.20 20%
200 - 499 11.44 25%
500+ 10.68 30%
pay icon
SKU: FUMOT_ECO2IN150000 Categorieën: , ,

Als je op zoek bent om Fumot Eco 2in1 50000 Puffs at goedkope prijzen, ben je hier aan het juiste adres. We bieden onverslaanbare groothandel prijzen direct van de fabrikant. Geen tussenpersonen, alleen de beste prijzen op de markt. Wanneer je ervoor kiest om bij ons te winkelen, ben je verzekerd van de beste waarde.

Ons platform is ontworpen voor echte vapers die willen genieten van premium producten tegen betaalbare tarieven. We werken nauw samen met vertrouwde leveranciers en verifiëren elke batch op authenticiteit en kwaliteit, zodat je altijd topkwaliteit vapes ontvangt. Bestellen bij ons betekent dat je je nooit zorgen hoeft te maken over verborgen kosten of nepproducten.

Bovendien, met exclusieve online kortingen, regelmatige promoties, en een enorme smaak selectie, is het nooit gemakkelijker of lonender geweest om je volgende apparaat te bestellen tegen een goedkope and groothandel tarief. Onze gestroomlijnde website en veilige betaalproces zorgen ervoor dat je je bestelling snel en met vertrouwen kunt afronden. Ontdek hoeveel je vandaag kunt besparen!

Belangrijkste Kenmerken van Fumot Eco 2in1 50k

Fumot Eco 2in1 50k zit boordevol met geavanceerde functies die zijn ontworpen om je vape-ervaring te verbeteren. Hier is een gedetailleerd overzicht van de belangrijkste specificaties die dit product onderscheiden van de concurrentie:

  • 50,000 Puffs: Geniet van een uitgebreide vape-ervaring met tot wel 50,000 puffs. Dit betekent dat je meer uit elk apparaat haalt, waardoor het een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding biedt. Of je nu een casual vaper bent of een regelmatige gebruiker, deze langdurige puff hoeveelheid zorgt ervoor dat je kunt genieten van je sessies zonder je apparaat voortdurend te hoeven vervangen.
  • Dubbele Smaak Functionaliteit: Ervaar een unieke vape-ervaring met dubbele smaak functionaliteit.Fumot Eco 2in1 50000 Puffs stelt je in staat om twee smaken tegelijk te genieten. Of je nu verfrissende mint wilt combineren met fruitige watermeloen of tropische mango met verkoelende menthol, het 2-in-1 ontwerp laat je ervaring aanpassen aan je smaak.
  • 950mAh Oplaadbare Batterij: Voorzien van een krachtige 950mAh oplaadbare batterij, Fumot 50k puffs gaat aanzienlijk langer mee dan standaard vapes. De Type-C oplaadpoort zorgt voor snel en efficiënt opladen, zodat je snel weer aan je sessies kunt beginnen zonder lange wachttijden. Geniet van continu gebruik met minder onderbrekingen.
  • 20mL E-Liquid Capaciteit: De grote vooraf gevulde e-liquid capaciteit van 20mL betekent dat je je vape niet voortdurend hoeft bij te vullen. De ruime vloeistofcapaciteit zorgt voor langdurig gebruik, wat ideaal is voor degenen die de voorkeur geven aan een langdurige ervaring zonder het gedoe van frequente hervullingen.
  • Eco Modus & Boost Modus: Kies tussen Eco Modus voor tot 50,000 puffs voor een meer gematigde en langdurige ervaring of Boost Modus voor een intensere vape-ervaring, met tot 25,000 puffs. De veelzijdigheid van deze twee modi van Fumot 50000 stelt je in staat om je ervaring aan te passen op basis van je behoeften en voorkeuren.

Waarom Je Fumot Eco 2in1 50000 Zou Moeten Bestellen Puffs

Er zijn veel redenen waarom Fumot Eco 2in1 50000 Puffs een uitstekende keuze voor vapers is. Hier zijn enkele opvallende kenmerken die het de ideale vape-partner maken:

  • Langdurige Prestaties: De 50,000 puffs zorgen ervoor dat je veel meer uit je vape haalt dan je zou doen met traditionele opties. Dit maakt het perfect voor degenen die hun apparaat niet voortdurend willen vervangen. Krijg meer waarde met minder vervangingen!
  • Dubbele Smaakervaring: Het vermogen om twee smaken tegelijk te gebruiken is een echte game-changer. Het voegt variëteit toe en maakt elke puff spannender. Of je nu op zoek bent naar een tropische mix of een verfrissende menthol wilt combineren met zoet fruit,Fumot Eco 2in1 50k stelt je in staat om te experimenteren en nieuwe smaakcombinaties te ontdekken.
  • Oplaadbare Batterij: Een van de belangrijkste voordelen van Fumot Eco 2in1 50000 Puffs is de oplaadbare batterij. In tegenstelling tot traditionele vapes die na gebruik moeten worden vervangen, kan dit apparaat worden opgeladen en meerdere keren worden gebruikt, wat gemak biedt en je op de lange termijn geld bespaart.
  • Premium Smaak en Damp: De dubbele mesh-coils zorgen ervoor dat elke puff een soepele en bevredigende damp levert. De geavanceerde coil-technologie helpt je e-liquid gelijkmatig te verwarmen, wat resulteert in verbeterde smaakkwaliteit en een aangename vape-ervaring.
  • Gemak en Gebruiksgemak: Met een eenvoudig treksysteem en geen noodzaak voor hervullen, Fumot 50k biedt een stressvrije ervaring. Gewoon inhaleren om te activeren, en geniet. Bovendien houdt het LED-display je op de hoogte van je gebruik, waardoor het gemakkelijker wordt om je apparaat te beheren.

Hoe Fumot Eco 2in1 50000 Puffs Gebruiken

Het gebruik van Fumot 50k Puffs is ongelooflijk eenvoudig. Zo kun je beginnen:

  • Pak het Apparaat uit: Open simpelweg de verpakking en haal Fumot 50keruit. Het is direct klaar voor gebruik. Geen ingewikkelde installaties nodig. Je hoeft je geen zorgen te maken over het in elkaar zetten van iets—gewoon uitpakken en gebruiken.
  • Inhaleer om te Activeren: Het apparaat is trek-geactiveerd. Gewoon inhaleren, en het begint automatisch damp te produceren. Er zijn geen knoppen om in te drukken, waardoor het ongelooflijk gebruiksvriendelijk is. De automatische activering zorgt ervoor dat je meteen kunt beginnen met je vape-ervaring, zonder ingewikkelde opzet.
  • Je Gebruik Controleren: Het LED-display toont je puffteller en batterijniveau. Houd het in de gaten om te zien hoeveel puffs je hebt gebruikt en wanneer het tijd is om op te laden. Fumot Eco 2in1 50k is gemakkelijk te lezen, zodat je de prestaties van je vape de hele dag kunt bijhouden. Deze functie helpt je precies te weten wanneer je het apparaat moet opladen.
  • Opladen Wanneer Nodig: Wanneer de batterij leeg raakt, sluit je hem eenvoudig aan op een Type-C oplader. Het snelle oplaadproces zorgt ervoor dat je niet lang hoeft te wachten om weer te kunnen vapen. Met een langdurige batterij kun je langere tijd van je vape genieten voordat je hem weer moet opladen.

Wat Zijn de Meest Populaire Smaken van Fumot Eco 2in1 50k?

Fumot Eco 2in1 50000 Puffs komt in een brede variëteit aan heerlijke smaken, zodat er voor iedereen wel iets is. Hier zijn de top 10 beschikbare smaken:

  • Banana Ice & Black Dragon Ice: Zoete banaansmaak gecombineerd met de ijzige frisheid van dragon fruit ice voor een verfrissend, exotische vape.
  • Black Ice & Grape Ice: Deze smaak van Fumot Eco 2in1 50k zal je een gladde en frisse zwarte bes smaak geven gecombineerd met een koele druif ice voor een verfrissende vape.
  • Black Mamba & Mr. Blue: Een gedurfde en fruitige black mamba smaak vermengd met de koele muntachtige smaak van Mr. Blue voor een unieke vape-ervaring.
  • Blue Razz Gummy Bear & Blue Razz Ice Pop: Een pittige blauwe framboos gummi beer smaak gecombineerd met een verfrissende blauwe razz ice pop finish.
  • Blueberry Hubba Bubba & Watermelon Hubba Bubba: Een nostalgische bubblegum smaak met de zoete smaak van blauwe bessen en watermeloen. De heerlijke smaak zit in heel Fumot Eco 2in1 50000 Puff.
  • Cactus Ice & Cactus Kiwi: Een tropische cactus smaak gecombineerd met verfrissende kiwi, afgewerkt met een koele ijs sensatie.
  • Cherry Ice & Blue Razz Cherry: Zoete kersensmaak met een mentholkick, perfect gemengd met pittige blauwe frambozenkers.
  • Cool Mint & Watermelon Ice: Knapperige muntsmaak gecombineerd met sappige watermeloen en een verfrissende ijsafwerking.
  • Fanta & Cola Ice: Een bruisende Fanta-smaak gecombineerd met ijskoude cola voor een heerlijke vape.
  • Grape Gummy Bear & Strawberry Gummy Bear: Een zoete combinatie van druif en aardbei gummibeertjes, deze Fumot 50k Puff geeft je een fruitige, snoepachtige vape.

Wie Zou Fumot Eco 2in1 50k Moeten Bestellen?

Fumot Eco 2in1 50k is perfect voor iedereen die van een langdurige, smaakvolle en betrouwbare vape houdt. Het is ideaal voor:

  • Vapers Die Gemak Willen: Met gebruiksvriendelijke functies zoals trek-activatie en geen noodzaak voor bijvullen, is dit product perfect voor degenen die een eenvoudige en moeiteloze vape ervaring willen.
  • Smaakzoekers: Als je graag nieuwe smaakcombinaties verkent, biedt de dubbele smaakfunctionaliteit van Fumot 50k je de mogelijkheid om te experimenteren en je perfecte mix te vinden.
  • Frequent Vapers: Met tot wel 50,000 puffs is dit product perfect voor degenen die regelmatig vapen en een apparaat nodig hebben dat kan bijhouden.
  • Vapers Die Voorkeur Hebben Voor Oplaadbare Opties: Als je een oplaadbaar apparaat verkiest boven wegwerpapparaten, Fumot Eco 2in1 50000 Puffs is een uitstekende keuze. Het is milieuvriendelijk en op de lange termijn kosteneffectief.

Waar Fumot Eco 2-in-1 50000 Puffs Tegen Goedkope en Groothandel Prijzen Kopen

Als je op zoek bent om Fumot Eco 2in1 50k puffs at goedkope prijzen te kopen, ben je hier aan het juiste adres! Onze website biedt onverslaanbare prijzen, direct van de fabrikant. Hier is waarom je bij ons zou moeten bestellen:

  • Fabrieksverkoop: We bieden groothandel prijzen direct van de fabrikant, zodat je enorme besparingen kunt genieten bij het kopen van Fumot Eco 2in1 50000 Puff.
  • Gegarandeerd Authentieke Producten: Je kunt er zeker van zijn dat je een echt product koopt, ondersteund door onze authenticiteitsgarantie.
  • Klantenservice Altijd Beschikbaar: Ons klantenserviceteam is altijd online om je te helpen bij eventuele vragen, voor een soepele winkelervaring.
  • Betrouwbare Verzending: Zodra je je bestelling plaatst, verzenden we je Fumot 50k snel zodat je snel van je nieuwe vape kunt genieten zonder vertraging.

Bestel Fumot Eco 2in1 50000 Puffs nu Tegen Goedkope en Groothandel Prijzen!

Klaar om de ultieme vape tevredenheid te ervaren? Bestel je Fumot Eco 2in1 50000 Puffs nu en geniet van geweldige smaken, langdurige prestaties, en onverslaanbare prijzen. Profiteer van onze groothandel aanbiedingen vandaag en laat je vape direct bij je thuis bezorgen! Geniet van de groothandel voordelen zonder de noodzaak om in bulk te kopen.

Bestel Fumot Eco 2in1 50000 Puff nu en ervaar het volgende niveau van vapen. Profiteer van onze concurrerende prijzen, kwaliteitsgarantie, en 24/7 klantenservice om je aankoop soepel en zonder gedoe te maken. Profiteer van onze geweldige deals en bestel nu tegen goedkope prijzen!

Elke disposable vape die bij Vape Kopen wordt verkocht, is zorgvuldig getest om te voldoen aan strenge kwaliteitsnormen, wat betrouwbaarheid en prestaties garandeert. Als u problemen ervaart, vooral als eerste gebruiker, komt dit meestal door verkeerd gebruik. Hier zijn enkele veelvoorkomende gebruikersfouten en vragen om u te helpen bij het oplossen van problemen.

Waarom produceert mijn Fumot Eco 2in1 50000 Puffs geen damp?

Als uw Fumot Eco 2in1 50k geen damp produceert, kan dit komen door:

  • Batterij leeg: Het apparaat kan geen lading meer hebben. Omdat disposable vapes niet oplaadbaar zijn, heeft u een nieuwe nodig.
  • Luchtstroomblokkade: Controleer of de luchtstroomgaatjes niet geblokkeerd zijn door vuil of stof. Maak ze voorzichtig schoon met een zachte doek of een tandenstoker.
  • E-liquid op: De e-liquid kan op zijn. Controleer dit door te letten op een merkbare verandering in gewicht of smaak.

Waarom smaakt mijn Fumot Eco 2in1 50k verbrand?

Een verbrande smaak komt vaak door gebruikersgewoonten:

  • Te vaak puffen: Chain vapen kan ervoor zorgen dat de wick uitdroogt, wat tot een verbrande smaak leidt. Wacht een paar seconden tussen puffs zodat de wick de e-liquid opnieuw kan opnemen.
  • Onjuiste hantering: Het ondersteboven of horizontaal houden van de vape kan ervoor zorgen dat de wick uitdroogt, vooral wanneer de e-liquid bijna op is. Houd het apparaat altijd rechtop tijdens gebruik.

Waarom neemt de smaak van mijn vape af?

Een afname in de smaak van uw Fumot Eco 2in1 50000 Puffs is meestal gerelateerd aan gebruikersgedrag:

  • Overmatig gebruik: Lange, frequente puffs kunnen de coil oververhitten en de smaak verminderen. Matig uw gebruik voor de beste ervaring.
  • Opslagproblemen: Het achterlaten van uw vape in warme of vochtige omstandigheden kan de kwaliteit en smaak van de e-liquid aantasten. Bewaar het op een koele, droge plaats voor optimale resultaten.

Waarom voelt mijn Fumot Eco 2in1 50000 Puffs heet tijdens gebruik?

Als uw vape ongewoon warm aanvoelt, kan dit komen door:

  • Veelvuldig puffen: Chain vapen zonder pauzes kan de coil en het apparaat oververhitten. Laat de vape enkele seconden rusten tussen puffs.
  • Luchtstroomgaten blokkeren: Het afdekken van de luchtstroomopeningen met uw vingers kan ervoor zorgen dat het apparaat harder moet werken en opwarmt. Houd de vape correct vast voor een goede luchtstroom.

Waarom lekt mijn Fumot Eco 2in1 50000 Puffs?

Lekken wordt vaak veroorzaakt door onjuiste hantering:

  • Schudden of knijpen van de vape: Vermijd het drukken of schudden van het apparaat, omdat dit e-liquid uit de kamer kan persen.
  • Onjuiste opslag: Bewaar uw A altijd rechtop. Horizontaal of ondersteboven leggen kan lekkages veroorzaken.
  • Overmatige hitte: Hoge temperaturen kunnen ervoor zorgen dat de e-liquid uitzet en gaat lekken. Bewaar het apparaat op een koele plaats.

Lees de volgende voorwaarden zorgvuldig door. Als u het niet eens bent, plaatst u dan geen bestelling!

Magazijn: Shenzhen, China.

Verwerkingstijd: We hebben 1–3 werkdagen nodig om je bestelling voor te bereiden voordat we deze aan de vervoerder overhandigen. Daarna ontvang je een trackingnummer. De levering duurt meestal 10–15 werkdagen. Bestellingen uit het EU-magazijn worden doorgaans binnen 3–7 werkdagen geleverd.

Douaneafhandeling: Het pakket wordt naar uw verzendadres verzonden. Wij zijn verantwoordelijk voor de douaneafhandeling. We zijn 100% zeker dat de afhandeling succesvol zal zijn. Als de douaneafhandeling mislukt, bieden we een dubbele compensatie aan. We accepteren geen terugbetalingsverzoeken alleen omdat het pakket op douane-afhandeling wacht.

Geen terugbetalingen na verzending: Zodra uw pakket is verzonden, bieden wij geen terugbetalingen aan!

Verandering van gedachten: Als u vindt dat onze levertijd te lang is of als u van gedachten verandert, neem dan binnen 6 uur na het plaatsen van de bestelling contact met ons op — we verwerken uw terugbetaling snel.

Leveringsfout: We bieden geen terugbetalingen voor mislukte leveringen vanwege een verkeerd verzendadres of als de ontvanger niet beschikbaar is en het pakket wordt geretourneerd.

Geen gegarandeerde specifieke levertijd: We garanderen geen exacte leverdata, aangezien de verzendtijden kunnen variëren door douane- of vertragingen bij de lokale vervoerder.

Flavours

Banana Ice & Black Dragon Ice, Black Ice & Grape Ice, Black Mamba & Mr Blue, Blue Razz Gummy Bear & Blue Razz Ice Pop, Blueberry Hubba Bubba & Watermelon Hubba Bubba, Cactus Ice & Cactus Kiwi, Cherry Ice & Blue Razz Cherry, Cool Mint & Watermelon Ice, Fanta & Cola Ice, Grape Gummy Bear & Strawberry Gummy Bear, Gummy Bear & Skittles, Ice Pop & Kiwi Passion Fruit Guava, Lady Killer & Love 66, Lemon & Lime & Strawberry Watermelon, Peach Ice & White Mamba, Peach Mango Watermelon & Pina Colada, Pink Lemonade & Sour Candy, Sour Apple & Juicy Peach, Vimto & Watermelon Bubblegum, Random

Nicotine Level

2%

Brand

Fumot

Battery Capacity

950mAh

Battery Type

Integrated

Coil Type

Mesh Coil

E-Liquid Volume

20ml

Origin

China

Puff Count

50000 Puffs

Rechargeable

Type-C

Special Functions

LED Display

Warehouse

European Warehouse